Kongre Tarihi ve Yeri
11. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi, 2-3 Mart 2019 tarihleri arasında Xanadu Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Konaklama 
Xanadu Otel, Antalya’da yapılacaktır.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’ dir.

Kurs

28 Şubat 2019 tarihinde Kök Hücre Nakli/ Hücresel Tedavilerde Sorular ve Yanıtlar Kursu, 1 Mart 2019 tarihinde 5. Transplantasyon Koordinatörleri Kursu, 1 Mart 2019 tarihinde İlaç Endüstrisi ve Araştırmaları Çalışanları için Hematoloji Eğitim Programı-12  ve 2 Mart 2019 tarihinde 11.Kemik İliği Transplantasyon ve Aferez Hemşirelik Eğitim Programı gerçekleşecektir.

Yaka Kartı
Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Katılım Belgesi
Tüm katılımcılara katılım belgeleri 2 Mart 2019 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. (Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.)

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) ve Avrupa Hematoloji Birliği – EHA (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Transfer Hizmetleri 
28 Şubat-3 Mart 2019 tarihleri arasında transfer detayları Serenas Turizm’ e bildirilmiş tüm katılımcıların tek yön (havaalanı-otel ve ya otel-havaalanı) transferleri  400 TL karşılığında yapılacaktır. Transfer ücretine %18 KDV eklenecektir.

İPTAL ŞARTLARI

Kayıt İptalleri
Kayıt iptali 4 Ocak 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı; 5 -11 Ocak 2019 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. 11 Ocak 2019 tarihinden sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır.

Konaklama İptalleri
Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 4 Ocak 2019 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. 4 Ocak 2019 tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.

Uydu Sempozyum ve Stand İptalleri
Uydu Sempozyum ve stand ücretlerinde geri ödeme ise 4 Ocak 2019 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

* Tüm iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.